O nas

Poznaj Silvermedica

Nazywam się Daria Matysik, jestem lekarzem stomatologiem z wieloletnim doświadczeniem, a gabinet Silver Medica otworzyłam z myślą o spełnieniu największego marzenia, jakim jest stworzenie nietuzinkowego miejsca na mapie Szczecina z kompleksowym leczeniem stomatologicznym i medycznym.

Nowoczesny sprzęt, narzędzia, gabinet oraz konsekwentny rozwój sprawiają, że wraz z personelem możemy pomagać odzyskać uśmiechy naszych pacjentów. W naszym gabinecie stawiamy na komfort, przejrzystą komunikację i porozumienie.

Naszym celem jest uzyskanie efektów w pełni zadowalających pacjenta zgodnych z jego wymogami ustalonymi na początku tejże współpracy. Bardzo dużo uwagi poświęcamy indywidualnemu przypadkowi oraz staramy się, aby każde leczenie było odpowiednio dobrane do danego pacjenta. Podwójne zadowolenie jest, gdy pacjent wychodzi z uśmiechem i my również uśmiechamy się.

Nasz personel
dr Daria Matysik
Swoją wiedzę zdobywała na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie. Dzięki bogatemu doświadczeniu zdobytemu podczas wieloletniego stażu pracy jest w stanie sprostać różnorodnym przypadkom. Jest osobą wysoce ambitną przez co regularnie uczestniczy w szkoleniach czy kongresach. Do każdego pacjenta podchodzi bardzo indywidualnie, a swoją empatią i wiedzą wzbudza zaufanie nawet do najbardziej trudnych pacjentów w każdym wieku. W gabinecie Silver Medica skupia się głównie na stomatologii zachowawczej, stomatologii estetycznej oraz endodoncji. Praca w gabinecie sprawia jej wiele przyjemności, a w każdą wizytę wkłada serce oraz energię, aby każdy z pacjentów poczuł się w pełni zaopiekowany.
dr Rafał Hajduła
Ukończył Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie na kierunku lekarsko-dentystycznym i od tamtej pory nie rozstaje się z uśmiechem podczas pracy jako stomatolog, którą uważa za swoją największą pasję. Jest regularnym uczestnikiem szkoleń oraz konferencji z zakresu stomatologii. Oprócz zainteresowania w postaci stomatologii jest również związany z medycyną estetyczną. Jest osobą bardzo otwartą, dzięki czemu wizyty pacjentów przebiegają w śmiechu i pełnym komforcie. W gabinecie Silver Medica głównie zajmuje się chirurgią stomatologiczną, implantologią oraz zachowawczą.
dr Katarzyna Radtke
Absolwentka wydziału stomatologicznego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. W naszym gabinecie Silver Medica głównie zajmuje się leczeniem zachowawczym, endodoncją, a dzięki cierpliwości oraz spokojowi pedodoncja również jest w zakresie usług doktor Katarzyny. Rozwój zawsze stawia na podium, dlatego też jest aktywną uczestniczką wielu kongresów oraz szkoleń. W swojej pracy stawia na jak największy komfort pacjenta i przekazanie maksimum wiedzy oraz wskazówek.
dr Kinga Jonko
Ukończyła stomatologię na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym. Aktualnie jest w trakcie specjalizacji z protetyki stomatologicznej, którą odbywa w Uniwersyteckiej Klinice Stomatologicznej PUM. Jako lekarz dentysta czuje się usatysfakcjonowana tak samo bardzo, jak bardzo zależy jej na dobrym samopoczuciu pacjenta podczas leczenia, tak aby wszystkie procedury lecznicze przebiegały z jak najmniejszym poziomem stresu. Nieustannie podnosi swoją wiedzę na licznych kursach w Polsce jak i za granicą. Precyzja, skuteczność, estetyka i zadowolenie pacjentów to są słowa klucz dla dr Kingi. W gabinecie Silver Medica głównie zajmuje się protetyką i stomatologią zachowawczą.
dr Aleksandra Lipowska-Palczyńska
Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie, obecnie jednak jest w trakcie specjalizacji z protetyki stomatologicznej, którą głównie zajmuje się w naszym gabinecie Silver Medica. Niemniej jednak leczenie zachowawcze, endodontyczne lub chirurgiczne jest również praktykowane przez lekarz Aleksandrę. W swojej pracy i podczas wizyt najbardziej zależy jej na przejrzystej komunikacji z pacjentem, dokładnym i klarownym przekazaniu informacji odnośnie zabiegów i możliwościach leczenia, a przede wszystkim na poczuciu bezpieczeństwa i obopólnym zaufaniu.
Higienistka Eliza Kraus
Dyplomowana higienistka, której doświadczenie zdobywane przez lata na tym stanowisku zaprowadziło ją aż do naszego gabinetu Silver Medica, w którym zajmuje się pełną profilaktyką, higienizacją i wybielaniem. Podczas każdej wizyty dokłada wszelkich starań, aby pacjent nie czuł żadnego dyskomfortu. Wykonuje wszystko z największą delikatnością i starannością, aby efekt końcowy był nie tylko zauważalny, ale i odczuwalny.
Asystentka stomatologiczna
Ewa Kupczyńska
Ukończyła Collegium Medyczne Medica w Stargardzie na kierunku asystentka stomatologiczna. Swoją karierę zawodową rozwijała przez wiele lat, a aktualnie jest z nami w Silver Medice. W pracy jest osobą, dzięki której pacjent zapomina o strachu i stresie, a przy tym jest w pełni profesjonalna i mocno zaangażowana we współpracę z lekarzem.
Asystentka/Higienistka
Emilia Lenczewska
Ukończyła szkołę Collegium Medyczne Medica w Szczecinie na kierunku higienistka stomatologiczna. W naszym gabinecie Silver Medica zajmuje się higienizacjami i wybielaniem. Z należytą starannością i delikatnością podchodzi do każdego pacjenta i zabiegu. W pracy pełna wsparcia, uśmiechu i spokoju, który potrafi bardzo łatwo przekazać pacjentowi.
Obsługa pacjenta
Aurelia Trembulak
Dołącz do naszych pacjentów
Umów wizytę w dogodnym terminie w naszym kalendarzu.